Marketing asszisztensi álláslehetőség

A mezőgazdaságban alternatív irányvonalat képviselő, ambiciózus Pest-megyei cég

új munkatársat keres marketing asszisztensi munkakörbe

ELVÁRÁSOK:
  • Agrármérnöki végzettség
  • Tárgyalóképes francia nyelvtudás (angol nyelvtudás előnyt jelent)
  • Biztos számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség (írásban és szóban egyaránt)
  • Önállóság
  • Agilitás
  • Kreativitás
  • Jó problémamegoldó ?és szervezőképesség
  • Pontosság, precizitás
  • Alternatív mezőgazdasági megoldások iránti nyitottság
  • ?B? kategóriás jogosítvány előny

FŐBB FELADATOK:
  • Szakmai információs anyagok, kiadványok és hírlevelek írása, szerkesztése
  • Külföldi anyagok fordítása
  • Honlapszerkesztés
  • Közösségi oldalak kezelése
  • Grafikussal, nyomdával való kapcsolattartás
  • Szakmai találkozók szervezése
  • Prezentációk készítése és megtartása

AMIT KÍNÁLUNK:
Egy jó hangulatú csapat részeként, az első időszakban 6 órás munkavégzés, rugalmas munkaidőben, részben home-office jelleggel. Cégünk számos mezőgazdasági ágazatban ajánl új lehetőségeket partnerei számára. Motivált kollégánknak lehetőséget nyújtunk arra, hogy ezek egyikében tovább fejlődjön, akár termékfejlesztési vagy kereskedelmi vonalon.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát és motivációs levelét, fizetési igénye megjelölésével, az allas@sersiafarm.hu email címre!

Kapcsolódó cikkek