2000 méter mélyre fúrnak! Az Árpád-Agrár Zrt. új termálkútjával 3 hektár üvegházat lehet majd fűteni.
Szentesen hamarosan feljön a 80 fokos termálvíz
Kapcsolódó hírek
-
24. órában vagyunk: a talajoltó baktérium készítmények használatát be kell építeni a növénytermesztési technológiákba
A talajoltó baktérium készítmények használatát be kell építeni a növénytermesztési technológiákba, mert így a szervesanyag megőrzését és a talajszerkezet építését, és nem utolsó sorban a terméshozamok növekedését, kiegyenlítettségét szolgálják.
-
Meghirdették a 2014-es országos konyhakert-művelési programot
Egyre többen tartják fontosnak, hogy minél jobb minőségű és egészséges élelmiszert termeljenek meg maguknak és minél több település kapcsolódjon be az idén már országos méretűvé szélesedett konyhakert-művelési programba.
-
P9486 AQ* több, mint aminek látszik
Nézzük meg közelebbről e csoportból a P9486-ot: A regisztrációban mindkét évben (2012,2013) abszolút első helyezett volt.
-
Probiotikus technológia a mezőgazdaságban?
Nem csak az emberi és állati szervezetnek van szüksége jótékony hatású mikrobiológiai közösségre az életben maradáshoz, hanem a növényeink egészségét és tápanyag ellátottságát biztosító talajnak is.
-
A hazai gabonaárak továbbra is stagnálnak, a világpiacon lefelé mozognak
Gabonapiaci információk a Magro.hu mezőgazdasági piactérről.