Nyolc éve ültették az első töveket, ma már félmillió bazsarózsát visznek Hollandiába Bugyiról. Csizmadi Imre, Az Év Kertésze videónkban elmondja, hogyan termelik a színpompás virágokat.
Színpompás bazsarózsák exportra, Csizmadi Imre kertészetéből
Kapcsolódó hírek
-
Kedves Olvasóink!
Ez a hónap a zárások, összegzések ideje, a mezőgazdaságban pedig a felkészülés periódusa, ami fórumokon, konferenciákon, szezonzáró és- nyitó rendezvényeken való megjelenést jelent.
-
Júniusban ismét NAK Szántóföldi Napok és AgrárgépShow Mezőfalván
Mezőgazdaság előtt álló pályázati dömpingben többmilliárd forintot osztanak szét.
-
Az orosz embargó 1300 milliárdos kárt okozott a magyar gazdaságnak
– Az Oroszországgal szemben életbe léptetett szankciók, illetve az erre válaszul bevezetett embargó káros hatással volt az európai gazdaságra.
-
Strandolás helyett az e-Gazdálkodási Naplót fejlesztik
A mezőgazdasági elektronikus Gazdálkodási Naplón több fontos egyszerűsítő fejlesztést végeznek a Nébih szakemberei.
-
PREGA – Ahol a csúcstechnológia és a jövő mezőgazdasága találkozik
A vetéstől az aratásig, a palántától a betakarításig, a metszéstől a borig, a borjútól a tejelésig minden műveletben jelen van a precízebb munkavégzés igénye és az erőforrások optimalizált kihasználása.