Nyolc éve ültették az első töveket, ma már félmillió bazsarózsát visznek Hollandiába Bugyiról. Csizmadi Imre, Az Év Kertésze videónkban elmondja, hogyan termelik a színpompás virágokat.
Színpompás bazsarózsák exportra, Csizmadi Imre kertészetéből
Kapcsolódó hírek
-
Durumbúza, a figyelemre méltó kultúra
Jó genetikai alapokkal stabilabb jövedelmezőséggel kecsegtet a durumbúza is. Íme, két prémium fajta!
-
Változatos erdőállományokkal gazdálkodnak a Mátrában
A fenntartható agrárium szempontjából fontos a fiatal generáció szemléletformálása, így az erdei iskolák működtetése.
-
A több lábon állás fogalma Sombereken valahogy mást jelent
A díj célja a mezőgazdaságban tevékenykedők közéleti munkájának, társadalmi felelősségvállalásának elismerése, kiemelése az egész társadalom előtt.
-
Szárítás, tárolás olasz technológiával
Kapcsolatainkat kihasználva 2010-ben új profillal bővítettük tevékenységi körünket, és elkezdtük az olasz gyártmányú ESMA mobil terményszárító berendezések, valamint szintén olasz gyártmányú SILESFOR terménytároló és hűtősilók forgalmazását.
-
Térképen a hazai komposzttelepek
A talaj szervesanyag tartalmát a talaj termékenységének kulcstényezőjeként ismerik el. A szervesanyag visszapótlás egyik hatékony forrása a komposzt kihelyezés.